Commerce Checkout Product List (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
sv: Antal

en: Total
sv: Totalt

en: Price
sv: Pris

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Product
sv: Vara

en: Order total
sv: Total beställning
