Commerce Checkout Product List (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
cs: Množství

en: Total
cs: Celkem

en: Price
cs: Cena

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Product
cs: Produkt

en: Order total
cs: Objednávka celkem
