Commerce Checkout Product List (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
es: Cantidad

en: Price
es: Precio

en: SKU
es: Código SKU

en: Product
es: Producto

en: Order total
es: Total del pedido
