Commerce Checkout Product List (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
it: Quantità

en: Total
it: Totale

en: Price
it: Prezzo

en: SKU
it: Codice

en: Product
it: Prodotto

en: Order total
it: Totale dell'ordine
