Commerce Checkout Product List (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
tr: Miktar

en: Total
tr: Toplam

en: Price
tr: Fiyat

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Product
tr: Ürün

en: Order total
tr: Sipariş toplamı
