Commerce Checkout Product List (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Quantity
uk: Кількість

en: Total
uk: Всього

en: Price
uk: Ціна

en: SKU
uk: Артикул

en: Product
uk: Товар

en: Order total
uk: Сума замовлення

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)
