Commerce Checkout Product List (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Quantity
ru: Количество

en: Total
ru: Итого

en: Price
ru: Цена

en: SKU
ru: Артикул

en: Product
ru: Товар

en: Order total
ru: Общая сумма заказа

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
