Commerce Checkout Product List (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Total
sk: Celkom

en: Price
sk: Cena

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Product
sk: Produkt

en: Order total
sk: Objednávka celkom
