Commerce Credits Transaction (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Node
ar: العقدة

en: Pending
ar: معلّق

en: Entity
ar: الكيان

en: Complete
ar: تام

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Entity label
ar: عنوان الوحدة
