Commerce Credits Transaction (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Node
gl: Nodo

en: Pending
gl: Pendente

en: Complete
gl: Completa

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
