Commerce Credits Transaction (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Pending
id: Tertunda

en: Entity
id: Entitas

en: Complete
id: Selesai

en: Canceled
id: Dibatalkan

en: Entity type
id: Jenis Entity
