Commerce Credits Transaction (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Node
az: Material

en: Entity
az: Entiti

en: Entity type
az: Varlıq növü
