Commerce Credits Transaction (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Node
de: Beitrag

en: Pending
de: Ausstehend

en: Entity
de: Entität

en: Transaction
de: Transaktion

en: Complete
de: Vollständig

en: Canceled
de: Abgebrochen

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Credits
de: Danksagung

en: Transaction Date
de: Transaktionsdatum

en: Entity id
de: Entitäts-ID

en: Entity label
de: Entitätsbeschriftung
