Commerce Credits Transaction (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Cancel
he: ביטול

en: Node
he: פריט תוכן

en: Pending
he: ממתינות

en: Entity
he: יישות

en: Transaction
he: עסקה

en: Complete
he: השלמה

en: Canceled
he: בוטל

en: Entity type
he: סוג ישות
