Commerce Credits Transaction (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Node
lt: Mazgas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Entity
lt: Esybė

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Entity type
lt: Entity tipas
