Commerce Delivery (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (26 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: more
id: selengkapnya

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Teaser
id: Ringkasan

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Order
id: Urutan

en: Defaults
id: Bawaan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Updated date
id: Tanggal pembaruan

en: Product
id: Produk

en: Date created
id: Tanggal dibuat

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Billing information
id: Informasi Penagihan

en: Order status
id: Status Order

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Edit URL
id: Sunting URL

en: Date changed
id: Tanggal diubah

en: Asc
id: Urutan turun
