Commerce Delivery (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: more
lt: daugiau

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Order
lt: Tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Product
lt: Prekė

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

[ctx: a drupal commerce delivery]
en: Delivery ID
lt: Pristatymo ID

[ctx: a drupal commerce delivery]
en: Order ID
lt: Užsakymo ID
