Commerce Delivery (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: more
ar: المزيد

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Teaser
ar: موجز

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Product
ar: المنتج

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Apply
ar: تطبيق

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Order status
ar: حالة الطلب

en: - All -
ar: - الكل -

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: Unit price
ar: ثمن الوحدة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: After updating an existing delivery
ar: بعد تحديث تسليم موجود
