Commerce Delivery (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: more
he: עוד

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Teaser
he: תקציר

en: Total
he: סך הכל

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: SKU
he: מק"ט

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Product
he: מוצר

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Apply
he: החל

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Offset
he: היסט

en: Billing information
he: פרטי חשבון

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
