Commerce Delivery (7.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: more
az: daha çox

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Teaser
az: Tizer

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
