Commerce Devel (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Error
ar: خطأ

en: Load
ar: تحميل

en: Product types
ar: أنواع المنتجات

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
ar: واجه الموقع خطأ غير متوقع. يرجى المحاولة في وقت لاحق.

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
ar: %type :!message في %function (السطر %line من %file).
