Commerce Devel (7.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Error
lt: Klaida

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
lt: Svetainėje nenumatyta klaida. Prašome pabandyti vėliau.

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
lt: %type: !message - %function (eilutė %line iš %file).
