Commerce EasyPaybg (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: more
de: mehr

en: Action
de: Aktion

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Message
de: Benachrichtigung

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: Apply
de: Anwenden

en: Order ID
de: Bestellnummer

en: Offset
de: Versatz

en: Customer number
de: Kundennummer

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Changed date
de: Änderungsdatum

en: Order owner
de: Besteller

en: Asc
de: Aufsteigend

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
de: Bestellung
