Commerce EasyPaybg (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: more
lt: daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Customer number
lt: Kliento numeris

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Changed date
lt: Keitimo data

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
lt: Užsakymas

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
