Commerce EasyPaybg (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: more
ar: المزيد

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Apply
ar: تطبيق

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
ar: طلب

en: Master
ar: الرئيسي
