Commerce EasyPaybg (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: more
nl: meer

en: Action
nl: Actie

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Apply
nl: Toepassen

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Customer number
nl: Klantnummer

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Order owner
nl: Bestellingseigenaar

en: Asc
nl: Oplopend

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
nl: Bestelling

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Site mode
nl: Site-modus
