Commerce EasyPaybg (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: more
fa: بیشتر

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیغام

en: Name
fa: نام

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Apply
fa: تایید

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Offset
fa: جابجایی

en: Customer number
fa: شماره مشتری

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: Order owner
fa: صاحب سفارش

en: Asc
fa: صعودی

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
fa: سفارش

en: Master
fa: مدیر
