Commerce EasyPaybg (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: more
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Apply
he: החל

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Offset
he: היסט

en: Customer number
he: מספר לקוח

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Site mode
he: מצב האתר
