Commerce EasyPaybg (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: more
hy: ավելի

en: Action
hy: Գործողություն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
