Commerce EasyPaybg (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: more
ur: مزید

en: Action
ur: ایکشن

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
