Commerce EasyPaybg (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: more
az: daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
