Commerce Event Ticket (7.x-1.0-alpha10) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Access denied
ur: رسائی مسترد
