Commerce Event Ticket (7.x-1.0-alpha11) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Access denied
ml: പ്രവേശനാനുമതി നിഷേധിച്ചിരിക്കുന്നു.
