Commerce Event Ticket (7.x-1.0-alpha12) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: Edit
nl: Bewerken

en: Number
nl: Getal

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Event
nl: Evenement

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: To
nl: Naar

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Log message
nl: Logbericht

en: Customer
nl: Klant

en: next
nl: volgende

en: Order
nl: Volgorde

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Not used
nl: Niet gebruikt

en: Validate
nl: Valideren

en: seconds
nl: seconden

en: Limit
nl: Limiet

en: The mail's subject.
nl: Onderwerp van de mail.

en: Date fields
nl: Datumvelden

en: Link type
nl: Linktype

en: previous
nl: vorige

en: Used
nl: Gebruikt

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Order not found.
nl: Order niet gevonden.

en: Order statuses
nl: Bestellingsstatussen

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Alphanumeric
nl: Alfanumeriek

en: The log message entered when the revision was created.
nl: Het logbericht dat ingevoerd is toen de revisie werd gemaakt.

en: Line item
nl: Factuurregel

en: Unused
nl: Ongebruikt

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Unit price
nl: Eenheidsprijs

en: Order number
nl: Bestelnummer

en: Validity
nl: Geldigheid

en: Sender e-mail address
nl: E-mailadres van de afzender

en: Revision user
nl: Versie gebruiker
