Commerce Event Ticket (7.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Yes
lt: Taip

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Length
lt: Ilgis

en: Event
lt: Įvykis

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Node
lt: Mazgas

en: To
lt: Iki

en: Customer
lt: Klientas

en: Order
lt: Tvarka

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Limit
lt: Limitas

en: Product
lt: Prekė

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Order statuses
lt: Užsakymo būsena

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Order number
lt: Užsakymo numeris
