Commerce Event Ticket (7.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Yes
te: అవును

en: Number
te: సంఖ్య

en: Settings
te: అమరికలు

en: Total
te: మొత్తం

en: To
te: ఎవరికి

en: Order
te: క్రమం
