Commerce Event Ticket (7.x-1.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Length
gu: લંબાઈ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ
