Commerce Event Ticket (7.x-1.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Number
hy: Թիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: To
hy: Ում

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
