Commerce Event Ticket (7.x-1.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Number
fa: عدد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Length
fa: طول

en: Event
fa: رویداد

en: Total
fa: مجموع

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: To
fa: به

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Log message
fa: گزارش

en: Customer
fa: مشتری

en: Order
fa: سفارش

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Limit
fa: محدوده

en: The mail's subject.
fa: موضوع نامه.

en: Product
fa: محصول

en: Administrator
fa: مدیر

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Order statuses
fa: وضعیت سفارشات

en: Numeric
fa: عددی

en: Line item
fa: آیتم سطر

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش بازبینی

en: Unit price
fa: قیمت واحد

en: Order number
fa: شماره سفارش
