Commerce Event Ticket (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: To
ne: लाई

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक
