Commerce Event Ticket (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Length
he: אורך

en: Event
he: אירוע

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: To
he: אל

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Customer
he: לקוח

en: next
he: הבא

en: Order
he: סידור

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Limit
he: גבול

en: Product
he: מוצר

en: previous
he: קודם

en: Used
he: בשימוש

en: Administrator
he: מנהל

en: Order statuses
he: מצב הזמנה

en: Numeric
he: מספרי

en: The log message entered when the revision was created.
he: הודעת היומן שהוזנה כאשר המהדורה נוצרה.

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Site logo
he: לוגו

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Validity
he: תוקף

en: Revision user
he: משתמש הגרסה
