Commerce Event Ticket (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Number
ro: Număr

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Length
ro: Lungime

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Access denied
ro: Acces respins

en: To
ro: Către

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: Customer
ro: Client

en: next
ro: următorul

en: Order
ro: Comandă

en: Created date
ro: Data creării

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: seconds
ro: secunde

en: Limit
ro: Limită

en: The mail's subject.
ro: Subiect e-mail.

en: Date fields
ro: Câmpuri de tip dată

en: Link type
ro: Tip de legătură

en: Product
ro: Produs

en: Sender name
ro: Numele expeditorului

en: Revision log message
ro: Mesaj din jurnalul de revizuire

en: Site logo
ro: Logo sit

en: Unit price
ro: Preț unitar

en: Order number
ro: Număr comandă

en: Revision user
ro: Utilizatorul revizuirii
