Commerce Event Ticket (7.x-1.0-alpha11) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Number
ar: رقم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Length
ar: الطول

en: Event
ar: الحدث

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: To
ar: إلى

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Order
ar: الترتيب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Limit
ar: حد

en: Product
ar: المنتج

en: Administrator
ar: مدير

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة

en: Unit price
ar: ثمن الوحدة

en: Order number
ar: رقم الطلب
