Commerce Event Ticket (7.x-1.0-alpha12) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: To
az: Kimə

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Sender name
az: Göndərən adı

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
