Commerce First Data Global Gateway e4 (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Help
ar: المساعدة

en: Continue
ar: متابعة

en: Operation
ar: عملية

en: %name must be a number.
ar: %name يجب أن يكون عدد.

en: Order balance: @amount
ar: رصيد الطلب: @amount
