Commerce First Data Global Gateway e4 (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Help
sk: Pomoc

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Operation
sk: Operácia

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Match
sk: Zhoda

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Credit
sk: Kredit

en: cancel
sk: zrušiť

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Transaction Key
sk: Kľúč transakcie

en: Address (Street) matches, ZIP does not
sk: Adresa (ulica) súhlasí, PSČ nie

en: AVS error
sk: Chyba AVS

en: Address information is unavailable
sk: Informácie o adrese sú nedostupné

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
sk: Päťčíselné PSČ súhlasí, adresa (ulica) nie

en: No Match
sk: Žiadna zhoda

en: Not Processed
sk: Nespracované

en: Issuer unable to process request
sk: Vydavateľ nie je schopný spracovať požiadavku

en: Authorization only
sk: Iba autorizácia

en: Void
sk: Storno

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
sk: Platba na platobnom serveri zlyhala. Skontrolujte svoje údaje a skúste to znova.

en: Please wait while you are redirected to the payment server. If nothing happens within 10 seconds, please click on the button below.
sk: Počkajte, prosím, kým budete presmerovaní na platobný server. Ak sa do 10 sekúnd nič nestane, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: Payment Transaction
sk: Platobná transakcia
