Commerce Fulfilment via OMS (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Medium
ar: متوسط

en: Order
ar: الترتيب

en: Review
ar: المراجعة

en: Processing
ar: قيد المعالجة

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
ar: طلب
