Commerce Fulfilment via OMS (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Default status
uk: Статус за замовчуванням

en: Medium
uk: Середній

en: Order
uk: Послідовність

en: Manual
uk: Вручну

en: Review
uk: Перевірити

en: Processing
uk: Обробка

en: Void
uk: Порожньо

en: Default priority
uk: Базовий пріоритет

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
uk: Замовлення
