Commerce GC (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Value
ar: القيمة

en: Date
ar: التاريخ

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Amount
ar: المبلغ

en: Code
ar: الكود

en: Order
ar: الترتيب

en: Display format
ar: صيغة العرض

en: Welcome (new user created by administrator)
ar: ترحيب (مستخدم جديد أنشأه مدير)

en: Welcome (awaiting approval)
ar: ترحيب (في انتظار الموافقة)

en: Welcome (no approval required)
ar: ترحيب (موافقة غير مطلوبة)
