Commerce GC (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Date
az: Tarix

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Display format
az: Ekran formatı
